CK SLAN tour - logo

K nejpřednějším sportovním akcím patří:
Formule 1 v Abu Dhabi
Okruh Yas Marina Circuit nedaleko mezinárodního letiště v Abu Dhabi patří k nejmodernějším závodním okruhům na svět. První závod F1 se zde jel v roce 2009.
Termín závodu pro rok 2011 je 11.11.- 13.11.2011
Zájezdy a vstupenky na tuto sportovní akci zajišťuje SLAN tour

Tenisový ATP turnaj v Dubai
Tenisový turnaj mužů se hraje v Dubai zpravidla v březnu. Termín pro rok 2012 je 27.2.- 3.3.
Zájezdy a vstupenky na tuto sportovní akci zajišťuje SLAN tour

Dostihy World Cup (Světový pohár) v Dubai
Jeden z nejprestižnějších světových dostihů se koná v Dubai na konci března. Pro rok 2012 je stanoven termín dostihu na sobotu 26. března
Zájezdy a vstupenky na tuto sportovní akci zajišťuje SLAN tour

Velkou výhodou sportovních akcí v Emirátech je skutečnost, že vlastní návštěvu sportovního podniku můžete spojit s příjemnou dovolenou na plážích Perského zálivu či s výhodnými nákupy prakticky veškerého spotřebního zboží i zlata.

Dubai - tenis
Dubai_World_Cup
Abu Dhabi - Ferrari World
Dubai - tenis

Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/www/poznavaci-zajezdy.org/www/poznavaci-zajezdy.org/info.php on line 150

Další informace
Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/www/poznavaci-zajezdy.org/www/poznavaci-zajezdy.org/info.php on line 203

CK SLAN tour

CK SLAN tour
Poznávací zájezdy
Poznávací Zájezdy s CK SLAN tour

SLAN tour jedním z nejstarších českých specialistů na poznávací zájezdy. Cestovní kancelář byla založena již v roce 1990 a od prvních dnů existence se zaměřuje na zájezdy za poznáním do zemí celého světa.
Od roku 1990 využilo služeb CK SLAN tour více než 100.000 klientů. Od rok 1996 je nabídka poznávacích zájezdů soustřeďována do katalogu Svět na dosah.
Mezi více než 30 zeměmi, do kterých operujeme poznávací zájezdy převažují Evropské destinace, nicméně můžete s námi vyrazit i na exotičtější poznávací zájezdy například do Mexika, Spojených Arabských Emirátů, Číny, Jordánska, či USA.
Kromě poznávacích zájezdů nabízí SLAN tour také pobytové zájezdy (klasickou dovolenou) do Chorvatska, Španělska, Itálie, Francie, Mexika, SAE, České republiky či na Slovensko, Lázeňské pobyty na Slovensku, v Maďarsku a v Čechách, Lyžování v Alpách, jednodenní zájezdy a Eurovíkendy a v neposlední řadě také zájezdy na velké sportovní akce (Premier League, Serie A, Formule 1, Moto GP, NHL, Wimbledon, French Open, ZOH 2014 v Soči a další).

Kontakty CK SLAN tour:

tel.: (+ 420) 312522702
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz

Kompletní kontakty - CK SLAN tour